שירותי החברה

 
מערכת האינסטלציה היא מערכת חשובה ומשפיעה ביותר על כל מבנה, בין אם מדובר במבנים עסקיים, מבנים מוסדיים, מבנים מסחריים או בתי מגורים משותפים או פרטיים. תקינותה של מערכת האינסטלציה חשובה הן לתפקוד השוטף של המבנה וצרכי הדיירים והמבקרים בו, לזרימת מים תקינה, מעבר שופכה וניקוז המאפשרים קיום פעילות שוטפת במבנה, והן לשמירה על איכות המבנה כולו באמצעות צנרת אטומה ותקינה, ללא פיצוצים ונזילות אשר לאורך זמן גורמים נזק כולל למבנה ולעמידותו.
 

טיפול באינסטלציה במבנה מתבצע בשני אופנים:

 
טיפול מונע - תחזוקה של מערכת האינסטלציה במבנה, ניקיון שוטף, הימנעות מהשלכת פסולת: מגבונים, מטליות ושאר מוצרים שאינם מתפרקים ועשויים לסתום את הצנרת. הימנעות משפיכת שמנים היוצרים דביקות וגושי שומן ומביאים לזיהומים וסתימות, התקנת מפריד שומנים במערכות צנרת וביוב אשר בהם יש נטייה לשימוש רב בחומרים שומניים (דוגמת מסעדות, חדרי אוכל, מפעלים וכדומה) ואפילו במערכות צנרת ביתיות. שימוש בחומרים ממיסי שומנים דוגמת נוזלים לפתיחת סתימות לשימוש ביתי, איסוף הצטברות של שערות על פתחי הניקוז. בצנרת מרכזית עירונית ניתן לטפל ולמנוע תקלות באמצעות ביצוע שטיפת קווי ביוב באופן שוטף, העברת מים בלחץ גבוה בצנרת וניקוי, צילום תקופתי של צנרת פנימית חבויה על מנת לזהות מפגעים ותקלות בטרם יבואו לידי ביטוי ברטיבות ופגיעה בתשתית סביבתית.

טיפול משקם - טיפול בסתימות, בפיצוצי צנרת, בדודי שמש תקולים, תיקון ושיקום קווי ביוב ומעברים של מי שופכה למתקני טיהור. לרוב טיפול משקם של צנרת ביתית מתבצע או כתגובה לתקלה או כחלק ממערך שיפוץ והחלפה במטרה לחדש את הצנרת הביתית.

טיפול משקם של קווי ביוב עירוניים מתבצע באמצעות משאית אינסטלציה ייחודית הנקראת ביובית, בעלת יכולת גישה לנקודות ביוב בנקודות שונות, גם כאלה אשר הגישה אליהם מוגבלת, בזכות מערך צינורות ארוכים במיוחד, באורך של עשרות מטרים, המחוברים אליה.

לצנרת ולמערכת האינסטלציה, במבנים ובקווי ביוב משותפים החוצים מרחבים עירוניים, ישנה השפעה גדולה על התברואה והסטריליזציה של הסביבה. שופכה וביוב המוצאים את עצמם מחוץ לצנרת, מלבד ריח רע, מביאים לזיהומים וחיידקים, התפתחות של מחלות נשימתיות ומחלות עור והצטברות של מזיקים שונים. תכנון עירוני או תכנון אדריכלי למבנים מחייב תכנון מוקפד של מערכת אינסטלציה סגורה, עמידה ובעלת נקודות גישה נוחות לבצוע פעולות ניקיון, מנע וטיפול בתקלות במקרה הצורך.

בפניה לאינסטלטור לטיפול בתקלה אין להקל ראש ואין להניח מראש שאתם יודעים ומבינים מהו מקור התקלה. לעתים אבחון שגוי ו/או טיפול שטחי ולקוי עשוי להביא להחמרה בנזק, ולצורך בטיפולים יקרים ומורכבים הרבה יותר.

חברת אי אס סקורה אחזקות בע"מ מספקת שירותי אינסטלציה מקצועיים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים, תוך עבודה עם אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בלבד, ושימוש במיטב הטכנולוגיות והכלים הקיימים כיום בשוק, לטובת ציבור לקוחותינו.