צנרת ביוב

 
צנרת ביוב נשמעת לכם כמו משהו מוכר שאתם משתמשים בה כל יום אך תאמינו לנו שאתם לא יודעים עליה הרבה. צנרת הביוב הרבה יותר מורכבת ממה שנדמה וכך גם הבעיות שיכולות לצוץ בה. זה הזמן לדבר עליה, ממה היא בנויה, מה הבעיות שיכולות לצוץ בה וכמובן כיצד אפשר להתמודד עמן.
 

מהי צנרת ביוב ולמה היא נחוצה?

 
צנרת ביוב היא למעשה צנרת ניקוז שאמורה לנקז את כל המים שאנו צורכים. אחרי שאנו צורכים את המים כבר אי אפשר להשתמש בהם שוב אלא אם מדובר במים שמיועדים לחקלאות ולנושא הזה לא ניכנס כי הוא לא רלוונטי. צנרת הביוב מנקזת את כל המים שאנו משתמשים בהם ביום יום לכל מיני שימושים בין אם פרטיים, עסקיים או תעשייתיים. כדי להיכנס למבנה מסוים יש צורך במערכת ביוב גם לפי החוק. אי אפשר לחיות חיים מודרניים בלי מערכת ביוב והיא בנויה בעיקר מרשת של צינורות שיכולים לנוע בין קוטר של כמה מטרים ועד כמה סנטימטרים ספורים.
 

מה הבעיות שיכולות להיגרם בה?

 
בצנרת ביוב יכולות לצוץ בעיות רבות שלעתים יהיו הרסניות מאוד. הבעיה החמורה והפחות נפוצה היא שורשים בביוב ובמצב זה שורשים מעץ סמוך פלשו לביוב וחסמו אותו. הבעיה הזו היא החמורה ביותר כי קשה מאוד לסלק שורש של עץ, יש צורך להכניס כלי ניסור וחיתוך אל המערכת ולנסר אותם תוך כדי שטיפה. יש בעיות נפוצות יותר שלעתים אפשר גם להתמודד עמן לבד כמו למשל סתימה בצנרת, אך לעתים יש סתימות במערכת הביוב עצמה ולא בצינורות שעוד אפשר לראות אצלנו בבית, ואז יש צורך בצוות ביובית. יש עוד בעיות כמו למשל הצפות אך למעשה הן תוצר של סתימות, ויסתדרו כשהן יפתחו.
 

אלו פתרונות קיימים לבעיות השונות?

 
  • יש פתרונות לכל הבעיות והפתרון המוכר ביותר הוא שאיבת ביוב. שאיבת ביוב היא אחת הפעולות הנפוצות ביותר שיכולות להיות פתרון אפילו לסתימות עמוקות וקשות במיוחד. שאיבת ביוב היא פעולה די פשוטה מבחינת מנגנון הפעולה שלה והיא מתבצעת על ידי החדרת צינור הביובית אל תוך הביוב ושאיבת המים שלפני הסתימה יחד עם מקור הסתימה. השאיבה הזו מתבצעת בחוזקה והיא בדרך כלל פותרת את הבעיה תוך כמה דקות ספורות.
  • ניתן להשתמש גם בשטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה כאשר פעולה זו בעיקרה תהיה תחזוקתית, כאשר היא מונעת היצרויות במערכת הביוב. פעולה כזו מתבצעת כדי למנוע את הבעיות בהמשך, כך ניתן לחסוך עלויות גבוהות הרבה יותר.
 
 

הפתרונות לבעיות נמצאים אצלנו!

 
אם צצה בעיה כלשהי בביוב, בין אם מדובר על שורשים שחוסמים את הביוב, סתימה שנוצרה בגלל אשפה ביתית או כל בעיה אחרת שדורשת פתרון מיידי, אתם צריכים ביובית שתגיע כמה שיותר מהר. אנו ב- אי. אס. סקורה אחזקות בע"מ מציעים לכם ליהנות מהשירות הכי מהיר ואיכותי שיש בלי פשרות על האיכות! אנו עובדים עם כל הלקוחות מכל המגזרים כבר שנים רבות והניסיון עושה את ההבדל. גם טיפולי חירום מיידים כמו שאיבת ביוב, סילוק שורשים מהביוב ושאיבת הצפות וגם טיפולים שגרתיים כמו שאיבת בורות ביוב צילום קווי ביוב או שטיפת קווי ביוב, תמיד מתבצעים על הצד הכי טוב שיש!
אם אתם צריכים שירותי ביובית שונים בכל אזור הארץ, אנו ב- אי. אס. סקורה אחזקות בע"מ תמיד כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום ולקבל את השירות הכי טוב שיש בחירום ובשגרה, ולהחזיר את איכות החיים שלכם לסטנדרט הגבוה!
 
צנרת ביוב