סתימות ביוב

 
סתימה בצנרת הביתית או במערכת הביוב יכולה להיות עצירה פתאומית בשגרת החיים ולהוריד את איכות החיים משמעותית. עם זאת, קריאה מהירה לצוות אינסטלציה מומחה תוכל להחזיר את איכות חייכם למוטב מהר יותר משחשבתם. אנו ב-אי אס סקורה אחזקות בע"מ כאן לשירותכם לבחירה הכי טוב שתוכלו לקבל!
 

תנו לניסיון לעבוד בשבילכם

 
 
 
משנת 1989 אנו בחברת אי. אס סקורה אחזקות בע"מ עומדים לשירות הלקוחות שלנו שמגיעים מכל המגזרים. מפעלי ובתי מלאכה מהמגזר התעשייתי, מבני מגורים רבי קומות ובתים פרטיים מהמגזר הפרטי וכמובן עסקים, מסעדות, משרדים ומוסדות מהמגזר העסקי, כולם מקבלים את השירות הכי טוב ומהיר שיש. אחרי כל כך הרבה שנים בתחום כבר ברור לכם שהבחירה בנו תהיה הכי טובה שיש, כי הצוות שלנו ראה את כ הבעיות האפשריות בעולם האינסטלציה והסיכוי שמשהו יפתיע את האינסטלטורים שלנו פשוט לא קיים! כשאתם בוחרים בנו, זה רק עניין של זמן עד שיגיע הפתרון!
 
 

פתיחת סתימות בכל השיטות המתקדמות

 
 
  • אנו מציעים לכם שירות מקצועי שמתאים את עצמו לבעיה בצורה הכי טובה שיש. אין סתימה שאנו לא יכולים לפתוח כאשר כל פתיחת סתימות תהיה הכי מהירה ומקצועית שיש, כך שהבעיה לא תחזור על עצמה! ככה זה כשיש צוות שמגדיל ראש ורואה את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות שלו.
  • אנו משתמשים בגלאים מיוחדים וציוד מתקדם כגון מצלמות סיב אופטי ומצלמות תרמיות כדי לאתר את הסתימה במהירות ובדיוק האפשרי. האמצעים הללו דורשים עבודה מקצועית ומיומנת וזה בדיוק מה שאנו מציעים ללקוחותינו כבר שנים.
  • פתיחת סתימות בלחץ אוויר היא משימה יום יומית עבורנו. יש ברשותנו את הציוד המתקדם ביותר לפתיחת הסתימות הכי מסובכות ועמוקות שיש, כאשר בעת הצורך נוכל להשתמש גם במכונת דיזל ייעודית לפתיחת סתימות כדי שתחזרו לשגרה כמה שיותר מהר.
 
 
 
פתיחת סתימות
 
 
 
 

פתרון זמין בכל מקום ובכל שעה!

 
פתיחת סתימות בצנרת העירונית, בבתים משותפים, באסלה, בכיור, במרזבים, בחניונים ובמרתפים, לא משנה היכן הסתימה, לנו יהיה פתרון הולם. עומדות לרשותנו ביוביות מכל סוגים, גם ביובית גבוהה וגם ביובית נמוכה, כך שאין מקום שאנו לא נגיע אליו בעת הצורך! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!