ניקוי ביוב

 
ניקוי ביוב היא פעולה פשוטה מאוד רק אם צוות ביובית מקצועי יבצע אותה. כיצד היא מתבצעת ומה כל כך חשוב בה? הנה כל הפרטים.
 

מה זה אומר ניקוי ביוב?

 
ניקוי ביוב הוא מונח חשוב מאוד בתחום תחזוקת מערכת הביוב והוא למעשה העיקר שלו. ניקוי ביוב משמעותו ניקוי קווי הביוב מכל ההיצרויות השונות שמהן המערכת סובלת. עם הזמן בצינורות שיש בביוב יכולים להיות צרים יותר בעיקר בגלל שמן שמגיע אליהם. השמן יכול להיראות לכם נוזלי ולא מזיק אך למעשה הוא יכול לגרור בעיות קשות מאוד לאחר מכן. כמו כן יש פסולת ביתית או עסקית שיכולה לגרור סתימות בביוב ולכן יש צורך לנקות את הביוב מידי פעם.
 

איך הניקוי יכול להתבצע?

 
פעולת הניקיון תהיה פשוטה מאוד ותתבצע על ידי שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה. שטיפת קווי הביוב יכולה להתבצע באופן הכי פשוט שיש על ידי צינור מים ומשאבה חזקה שמחוברים כמובן לביובית. הפעולה הזו יכולה לקחת כמה דקות בלבד והיא תפתור בעיות לאחר מכן ייקח הרבה יותר זמן וכסף לטפל בהן.
 

מה היתרונות של הניקוי?

 
יש יתרונות רבים לניקוי ביוב כאשר היתרון הראשון הוא מניעת הבעיות עוד לפני שהן הגיעו. יש בעיות רבות שיכולות לקרות ואם שוטפים את הביוב אחת לכמה זמן, אפשר לחסוך את עצירת השגרה הפתאומית שבעיה בביוב גוררת, כמו למשל סתימה או הצפה. כך אפשר גם למנוע נזק נוסף שנגרר בגלל הבעיות, כמו למשל פגיעה ברכוש וכן הלאה.

 

מתי צריך לבצע אותו?

 
ניקוי קווי ביוב יכול להתבצע כאשר ישנה בעיה אך גם באופן שגרתי. אם יש בעיה כלשהי בביוב, כמו למשל סתימה או שורשים בביוב, מוטב לשטוף את הביוב כדי למנוע בעיות נוספות. עם זאת, פעולה כזו אחת לכמה חודשים או במגזר הביתי אחת לשנה יכולה להספיק כדי למנוע את הבעיות מלכתחילה. פעולה כזו תהיה גם משתלמת יותר אם תתבצע באופן קבוע עם אותו צוות ביובית.
 
 

מי יכול לבצע אותו?

 
ניקוי ביוב יכול להתבצע רק על ידי צוות ביובית. צוות ביובית מומחה יוכל לנקות את הביוב תוך כמה דקות בלבד ולבצע זאת באופן יסודי כל כך עד שהביוב יהיה כמו חדש ללא כל היצרויות. חשוב לזכור כי ביצוע הניקוי עולה בין 300 ועד 600 שקלים בממוצע אך הוא יכול גם לעלות יותר, תלוי כמובן בהיקף הניקוי שיש לבצע והתמחור של צוות הביובית בעצמו שגם הוא יכול להשתנות לפי מועד הניקוי, המרחק שעליו לעבור וכן הלאה.
 
 
ניקוי ביוב
 

ניקיון יסודי מתבצע עם ניסיון!

 
אם נתקלתם בבעיה כלשהי בביוב, בין אם מדובר על שורשים שחוסמים את הביוב, סתימה שנוצרה בגלל אשפה ביתית או כל בעיה אחרת שדורשת פתרון מיידי, אתם צריכים ביובית שתגיע כמה שיותר מהר. אנו ב- אי. אס. סקורה אחזקות בע"מ מציעים לכם ליהנות מהשירות הכי מהיר ואיכותי שיש בלי פשרות על האיכות! אנו עובדים עם כל הלקוחות מכל המגזרים כבר שנים רבות והניסיון עושה את ההבדל. גם טיפולי חירום מיידים כמו שאיבת ביוב, סילוק שורשים מהביוב ושאיבת הצפות וגם טיפולים שגרתיים כמו שאיבת בורות ביוב צילום קווי ביוב או שטיפת קווי ביוב, תמיד מתבצעים על הצד הכי טוב שיש!
אם אתם צריכים שירותי ביובית שונים בכל אזור הארץ, אנו ב- אי. אס. סקורה אחזקות בע"מ תמיד כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום ולקבל את השירות הכי טוב שיש בחירום ובשגרה, ולהחזיר את איכות החיים שלכם לסטנדרט הגבוה!