משאית ביוב נמוכה לחניון

 
סתימה בצנרת כתוצאה מפסולת שהצטברה, צנרת ישנה מאד או אולי שורשים שחדרו למערכת הביוב, כל אלה ועוד יכולים לגרום לתקלה של ממש, להצפה גדולה שההתמודדות אתה לא פשוטה. הדבר עשוי להיות מלווה בנזק משמעותי לסביבה שתיקונו לרוב עולה אלפי שקלים (או יותר). לשמחנו ישנן כיום שיטות שונות, המסייעות בטיפול בתקלות הקשורות לצנרת הביוב, שיטות הנחשבות ליעילות, חדשניות ומתקדמות הרבה יותר מאלו שהוצעו לנו בעבר.
 

ביובית קטנה ונמוכה למקומות תת קרקעיים

 
טיפול בבעיות ביוב, תקלות או פגמים שונים הקשורים למערכת זו עשוי להיות מורכב מאד, כאשר מדובר במקומות תת קרקעיים, כמו חניונים, מרתפים ובאופן כללי – אזורים שהם קשים לגישה. במקומות כאלה נדרש מענה מיוחד, המתאים את עצמו לתנאי השטח המיוחדים. שירותי ביובית לחניונים ולמקומות תת קרקעיים בעלי תקרה נמוכה הם הדרך הנכונה להתמודד עם סתימות, תקלות או פגמים שונים במבנים שהם תת קרקעיים, שירותים הנחשבים ליעילים מאד, כאלה המתבססים על שיטת עבודה מדויקת ומהירה.
 

מתי משתמשים בה

 
 
 
שירותי ביובית נמוכה, כמו שירותי ביובית רגילה, מספקים שירות פתיחת סתימות ביוב וטיפול בהצפות ומיועדים למקומות בהם השטח מאתגר יותר וישנה הגבלה משמעותית בגובה. לעיתים, גם כשצורך השאיבה הוא קטן, ביובית קטנה היא הפתרון המתאים. בעזרתה ניתן לפתוח סתימות ולטפל בהצפות שמקורן בתקלה או בפגם במערכת כולה.

משאית הביוב היא מכונה מיוחדת, עליה מותקנת מכולה, השואבת את הפסולת מצנרת הביוב, אותה פסולת שגרמה לסתימה. ביובית לחניונים ולמקומות תת קרקעיים היא נמוכה וקטנה מהרגיל שיכולה להיכנס בקלות אל המרתף או החניון ולבצע את הפעולה, שלשמה הוזמנה. היא פועלת בלחץ מים גבוה, השוטף, בזכות עוצמתו, באופן יסודי את מערכת הביוב ועוזר לנקות אותה מהאשפה ומהפסולת שהצטברה בה. הביובית הקטנה והנמוכה מתאימה לחללים צרים וקטנים, שאליהם הרגילה איננה יכולה להיכנס.
 
 
 
ביובית לחניונים
 
 
 
 

לפנות לכתובת המתאימה ביותר

 
במקרים בהם תנאי השטח בעייתיים יותר ואפשרות של ביובית רגילה איננה רלוונטית, ביובית לחניונים היא המענה המתאים. כמובן שחשוב לוודא כי פונים למומחים בתחום, המחזיקים ברשותם ביוביות, המיועדות למקומות תת קרקעיים ומסוגלות להתמודד בהצלחה עם האתגר שכרוך בכך. מקומות מוגבלים יותר מבחינת תנאיהם או מקומות בהם נמצאה תקלה שאיננה מצדיקה הזמנת ביובית רגילה. חברות אלו מתאימות את סוג הפתרון לבעיה ומביאות אתן אל המקום את אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים, המכירים היטב את הביובית ויודעים כיצד לנצל את יתרונותיה כדי לטפל בהצפה או בסתימה שהתגלתה.

זקוקים לשירותי ביובית לחניונים, מרתפים או מקומות תת קרקעיים אחרים? חברת אי.אס.סקורה אחזקות בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות ביובית קטנה ונמוכה, המותאמים, בין היתר, גם לחניונים ומרתפים ומתבססים על פיתוחים חדשניים ויעילים. לפרטים על השירות, התקשרו לטלפון 072-2597713
 
 
ביובית נמוכה