ביובית בכפר סבא

 

אלו שירותים מעניקה הביובית?

 
ביובית יכולה לבצע מספר פעולות שיחזירו את איכות החיים שלכם לקדמותה. היא יכולה להיות הפתרון הכי טוב שיש לסתימות ביוב, לתחזוקת הביוב וגם לצילום המערכת כדי להבין מה הבעיות שיש בה באופן כללי. שירות הביובית יכולים להינתן בכל שעה ביום ויש ביובית רבות שיעבדו 24 שעות ביממה, אך חשוב לזכור שהתעריף בשעות אלו יהיה גבוה יותר. השירות הנפוץ ביותר של הביובית הוא שאיבת ביוב, פעולה זו נועדה כדי לפתוח את צינור הביוב מסתימות על ידי שאיבתן. כמו כן יש פעולה נפוצה בשגרה והיא שטיפה קווי ביוב, שנועדה לפתוח היצרויות לפני שיהיו סתימות קשות.
 

כמה עולים שירותי הביובית?

 
שירותי ביובית יכולים לעלות בין מאות ועד אלפי שקלים. יש שירות די פשוט כמו שאיבת בור ביוב אחד ויחיד שיעלה לכם 300 עד 500 שקלים ויש טיפולים מעמיקים יותר שיכולים לעלות גם 2000 שקלים ומעלה. שירותי הביובית יכולים להיות יקרים יותר אם מזמינים את הצוות בשעות הלילה ועל אחת כמה וכמה אם מזמינים אותו ביום מנוחה, כמו יום שבת או ערבי חג. בימים כאלו התעריף צפוי להיות פי 2 מהתעריף הרגיל ולכן יש להימנע מהזמנת הצוות במועדים כאלו אלא אם אין ברירה אחרת.
 

מהי שאיבת ביוב ולמה היא חשובה?

 
שאיבת ביוב היא הפעולה הנפוצה ביותר של צוות ביובית באופן כללי והיא הפתרון לסתימות בצנרת. סתימות במערכת הביוב אולי נשמעות לכם כמו בעיות די פשוטות אך חשוב לזכור כי הסתימה גורמת למים לצאת ממקום אחר, קרי להצפה. ההצפה היא כבר בעיה אחרת קשה הרבה יותר, היא יכולה לגרום להרס של המבנה, הרס של מערכת החשמל ולריחות רעים. יגיעו מזיקים לאזור ההצפה אם היא קורת מהביוב ולא מהמים של הצנרת שמיועדת לשתייה, ואז איכות החיים שלכם תרד באופן ניכר.
 

שירות שיפתור לכם את הבעיות בביוב

 
אם אתם צריכים שירותי ביובית שיפתרו לכם את כל הבעיות, אתם צריכים לבחור אותם נכון. יש מגוון רחב של צוותי שפועלים בכל אזור בארץ אך אנו ב-אי. אס. סקורה אחזקות בע"מ מספקים לכם את השירות הכי טוב שיש. כשמקצועיות ואמינות הם ערכי יסוד ותנאי לעבוד בצוות שלנו אפשר להבין מדוע ההמלצות לא נגמרות. שירותי הביוב שלנו תמיד יהיו לשירותכם בכל זמן ובכל מקום וכל מה שנותר לכם לעשות זה להתקשר אלינו. אנו כבר נגיע אליכם ונפתור את הבעיה במהירות המיידית. אנו תמיד מציעים את השירות הכי סבלני, אדיב ויסודי שיש וכמובן במחירים הכי משתלמים שיש, לכל המגזרים!